PIOSENKARIA
Klubu Turystów Pieszych "Bąbelki"

Księga gości

Dodaj wpis


22.08.2014
Święcimir.

Czcigodni Koledzy! W 2013 Impreza byla Porywajca! Czekam na następne wydanie. Dziękuję organizatoróm.

19.05.2010
renata_zybala

Opatowski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej, który odbędzie się w dniu 30 maja 2010 o godzinie 12:00. Szczegóły( regulamin i karta zgłoszenia) do pobrania na stronie internetowej: www.ook.internetdsl.pl. Gwiazdą festiwalu będzie „WOLNA GRUPA BUKOWINA”. Dla zespołów konkursowych wstęp na występ gwiazdy WOLNY!!!!

13.09.2009
Kudłaty

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników składam we własnej skromnej osobie za wspaniałą atmosferę którą żeście uczynili, oraz za wszelką możliwą pomoc. Jak życie pokazało atmoswera imprezy zależy od ludzi którzy w niej uczestniczą.

08.09.2009
Ewa

Było naprawdę miło.Dzięki Kudłaty!!!

08.09.2009
Dziadzia

Wielkie podziękowania dla Ciebie Kudłaty za kolejny czas który Nam wszystkim był dany spędzić razem, kolejne udane Piosenkaria!!! Pozdrawiam

05.09.2009
Struś

UWAGA ROWERZYŚCI UDAJĄCY SIĘ Z DANIELEM NA PIOSENKARIA!!! Daniel może się spóźnić około 30-60 minut ze względu na wypadek na torach kolejowych pociągu którym Daniel jedzie na miejsce zbiórki.

04.09.2009
ry

PIOSENKARIA (te Piosenkaria) ;)

03.09.2009
Kudłaty

Witam Zapraszam wszystkich na \"Piosenkarie\" Przybywajcie

04.07.2009
Janusz\"CYBULL\"Skwira

miałem być rok temu...niestety nie mogłem syn mi sie rodził i finanse nie pozwoliły na przyjazd....ale w tym roku jestem z wami jak nic. obiesałem przyjade:):):)

25.06.2009
......

.........

30.09.2008
Leon

Przez te dwa dni, a w zasadzie noce mogłm się bezkarnie upoić piosenką. Tą którą lubię i która jest mi bliska. Do zobaczenia za rok.

25.09.2008
darek

mam pare fotek z piosenkaria 2008,piszcie prześle dar.janośk@wp.pl

23.09.2008
Kudałaty

Witam:) Podziękownia serdeczne składam tym, którzy do nas zawitali :) Oznajmiam również że znów ruszyła księga gości.

kerry
witam serdecznie Wszystkich:))) nie mam zamiaru słodzić poprostu było super zresztą jak na dwóch poprzednich "piosenkariach". Cieszę się że tym razem jest pamiątka w postaci krótkiego filmu:):) hehehehe:):) nieźe nieźle:P:P:P. SZczególnie gorące pozdrowienia dla pewnej grupy zacnych niewiast z pod magicznej dwónastki. Niestety Audyt nie stwierdził komu podaje z kopyta. cóż widocznie komisja nie była przygotowana:)))farmaceutyczne pozdrowienia dla Wapna z Torunia z życzeniami udanej przemiany materii:))) narazie koniec transmisji danych. PS: czas na dalszą wazeline nastąpi:P:P:P

Dziadzia
a jeśli ktoś by był w posiadaniu zdjęć Piosenkaria 2007 to bardzo bym poprosił o przesłanie calcjumfolii@gmail.com a i tu podaję naszą stronkę http://www.calcjumfolii.ovh.org

Dziadzia
no tak byłem pierwszy raz ale atmosferka po prostu bajka wielkie dzięki organizatorom niechaj tacy ludzie żyją wiecznie Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Dziadzia - Calcjumfolii

Michał J.
PO PIOSENKARIACH 2007 Ha! jestem pierwszy :)) WIELKIE DZIĘKI dla organizatorów i wszystkich uczestników za wspaniałą atmosferę, super doznania dźwiękowe, ciepło ogniska i wszystkie uśmiechy. Pozdrowienia z Torunia! Michał (od mandoliny)

Podpis
Już czuję klimat tegorocznych Piosenkariów. Znalazłem filmik który nie dość że oddaje atmosferę imprezy to jeszcze walory turystyczne Drzewiny. http://www.youtube.com/watch?v=yRmqZRPgK1w

Marek
Może byście zaprosili Wołosatki super zespół i super turystyczne piosenki

Patrycja
I mnie się podobało:) W imieniu trzech szesnastoletnich abstynentek pozdrawiam:) i mam nadzieję do zobaczenia:) i czekam na więcej zdjęć:)

Szpilka
Serdeczne pozdrowionka!!! MIlutko poogladac zdjecia i powspominac wspolna zabawe :) do zobaczenia za rok! Mam nadzieje :)

rychu_be
No przecież pierwsze już są.

gitarka
Szkoda ,że nie ma żadnych zdjeć z imprezy.w tym momencie zacząłem załować , że nie zabrałem aparaciku, a ipra była taka miła.

Kazimierz
No właśnie. Już po piosenkariach, a ludzie jakoś nie chcą się wpisywać. Może lepiej, że ta księga przypomina forum WRB, bo przynajmniej wtedy to jakoś żyje. Ale żeby nie było że się komuś podlizuję: Wcale nie należę do WRB i w sumie to nawet ich prawie nie znam.

marta
I już po, jak na każdej szanującej się imprezie scen było kilka, choć to może szkoda. Zaś do kontaktowania może lepiej podać mail? Księgi chyba jednak są do paplania, bo poważnych dysput w żadnej nie spotkałam. Na klukowej wrb milczy a poziom rozmowy jakby zbliżony. Dystansu życzę i pozdrawiam tu po raz pierwszy i pewnie ostatni,

rychu_be
Jest już po imprezie ;) Serdecznie dziękujemy przyjaciołom KTP "BĄBELKI" oraz PIOSENKARIÓW za stworzenie wspaniałej atmosfery. Niebawem powstanie relacja dokumentująca to co się działo przez trzy dni i dwie noce przy ogniskach, na schodach w salach i na wycieczkach. Jednak potrzebne są do tego Wasze fotki. Wszystkich, którzy je cykali a nie mają przy tym nic przeciwko temu abyśmy wybrali z nich te najbardziej naszym zdaniem oddające klimat imprezy oraz zamieścili w relacji prosimy o przesłanie ich na adres cez_bor@gd.onet.pl

rychu_be
Odpowiem. Nie ilość lecz jakość. No powiedz sama o czym jest ta cała rozmowa zarówno tu jak i kilka poprzednich na stronie KLUKI? Toż to reklama - zwykła (pusta) reklama! Ta księga wisi dopiero drugi dzień więc wpisów nie musi być dużo. Wywieszając ją wcale nie chcieliśmy zachęcić ludzi do paplania. Służyć ma, podobnie jak klukowa, kontaktom zainteresowanych imprezą z organizatorami. Miło nam oczywiście, że wpisałyście się ale dalsze dyskusje proponuję ciągnąć już na stronce i księdze lub forum WRB. Tworowi temu, z resztą kolejny już rok życzę wyrwania się w świat poza klatkę istnienia li tylko jako stan umysłu. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia już dziś lub w sobotę przy ognisku.

zgrEd
A czy Wy wiecie, że to już dziś? Do zobaczeniu na miejscu. Uzdrawiam serdecznie. :D

wrb
... no ale Rychu.... gdyby wrb nie poruszało literek na tej księdze, to istnienie tej księgi opierałoby się o monologi zarówno Twoje, jak i Wiśni, bo spojrz, jaka cisza panuje na księdze, dopoki wrb nie napisze słowka:)

tyle powiem
a Wiśnia to z zazdrości tak pisze, bo w szeregi wrb pragnie strasznie wstąpić..

miś o małym rozumku
stawiam w tej rywalizacju na pdż

rychu_be
Silnie wybijajacej się grupie turystycznej o tajemniczym skrócie PDŻ gratuluję pomysłu oraz aktywności juz prawie większej niż WRB. ;)

rychu_be
Bardzo mnie cieszy, że WRB zadbało o swoje prawa i powoli zmienia ten krzywdzący dla siebie (a przy stawiajacy mnie w dziwnej sytuacji żarcik jaki Wiśnia pozwilił sobie wypuścić. Jednak przypominam, że to księga PIOSENKARIÓW a nie WRB.

PDŻ
eeee tam...

z poważaniem wrb:)
* kilka słow o pseudo TURYSTYCE* ...należałoby się głębiej zastanowić, co ktyje się pod hasłem "pseudoturysta", którym to niejaki kronikarz posłużył się dla określenia działalności wrb... Chciałam napomknąć, iż wrb do pseudoturystow się nie zalicza z pewnością... Oczywiscie dokumentować tego nie muszę, ale wspomnę tylko, że to nikt inny, jak WRB pojawia się w swej całej(czasem okrojonej) okazałości na tego typu imprezach, które niewątpliwie są imprezami turystycznymi i promującymi turystykę pieszą, rowerową a także ulubioną dla wrb-DOWOLNĄ...! Zatem szanowny panie kronikarzu, niech mi pan tu bajek nie wciska, bo o wrb nic pan nie wie, skoro skrot ten oznacza dla pana to własnie, co nizej pan napisał... Zapewniam, ze istnieją inne tego skrótu znaczenia, o których nie wszystkim dane jest wiedzieć i może lepiej niech tak zostanie...

rychu_be
Zakładamy, że każdy poradzi sobie z kliknięciem w regulamin, gdzie wszystko jest opisane oraz w relacje, gdzie widać co było w latach poprzednich. Pozdrawiam.

Pimpu
a co chodzi w tych piosenkariach? co się tam robi? to jest tak że się tam siedzi i śpiewa i pije i je? eeeeeeee!!!! jak to? czemu nie ma jakiegoś wytłumaczenia na głównej stronie? he ele kele?

rychu_be (niewielki)
Myślę, że najlepiej będzie zachować taktyczne milczenie w poruszanej sprawie i nie dać się sprowokować. ;) =============================== Nauczeni doświadczeniami ze strony Kluki dochodzimy do wniosku, że jako organizatorzy powinniśmy chyba załozyć forum WRB a przy niej ksiegę gości dla imprezki Piosenkaria oraz każdej innej, w ktorej tylko dziewczęta biorą udział.

kronikarz
Jaki pseudoartyzm?? O co chodzi?? Nikt nic nie wspominał o pseudoartyzmie :D Wielkie pozdro dla PDŻ. PDŻ RULEZ!!!

katia, sekretarka WR
a ja niżej podpisana, wypraszam sobie określanie mnie mianem feministki, gdyz jest to dla mnie zgoła obraźliwe.. a od mojej wysokokwalfikowanej turystyki stosowanej wara! i nikomu nic do tego. Szanownemu Kronikarzowi takiego wała z tym plagiatem.pozdrawiam

wrb
przynależnośc ODRY do WRB świadczy o tym, iż błedem jest nazywac WRB feministkami, chocby dlatego, że nasz szanowny Odra moze sie obrazic:)koniec kropka.. po drugie nigdy nie nazywalismy siebie artystami.. no ale od czegos trzeba zaczac... moze faktycznie od pseudoartyzmu..:) Duzo sławnych artystow przechodzilo przez podobna sciazke:)

wrb
aleś to uprościł... feministyczna i peudoartystyczna... hmm.... spytam Odry, czy jest feminista przy kazji...a co do tego drugiego, to nie wiem co odpowiedziec.. faktycznie niektorym członkom zdarza sie narysować kwiatka i drzewko w porywie natchnienia ale od razu pseudoartyzmem to nazywac...?!

Pinky
PDŻ ?????

PDŻ
Niech nam żyje PDŻ :):)

kronikarz
W ramach wyjaśnienia: Skrót WRB oznacza "Wielki Rychu Betcher". Skrót ten wprowadzono aby skrócić czas opowiadania anegdot o Wielkim Rychu Betcherze np: "WRB zapala ognisko jedną zapałką, zawsze", "WRB ma podbitą pieczątkę latarni morskiej w Jastarni" albo "WRB nigdy nie ma problemu z dojazdem do Kamienicy Królewskiej, nigdy". Sami widzicie ile dłużej zajęłoby opowiedzenie takiej anegdoty, gdyby nie stosowany skrót. Podobno istnieje jakaś feministyczna grupa pseudoturystyczna, która określa się tym samym skrótem, ale jest to czysty plagiat i próba zyskania rozgłosu poprzez wykorzystanie sławnego nazwiska. Nie dajcie się zwieść! Wielki Rychu Betcher jest tylko jeden! O Richard, to Ty na mnie spojrzałeś...

WRB
niech nam żyje WRB:):)

córóś
Życzę fantastycznej zabawy!!

bieszczadzki aniołek
ja sie wybieram w piątek ;)

rychu_be
Jagoda, zatem w sobotę :D

jagoda
ja nie ;)

rychu be
Witam wszystkich i zapraszam serdecznie na XX Jubileuszowe PIOSENKARIA 2006 do Drzewiny. Głowne uderzenie w sobotnie popołudnie, wieczór i noc ale już w piątkowy wieczór pojawią się niektórzy muzycy.

Wiśnia
To kto się wybiera już w piątek??